Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Sługocinek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

V,Konin(Sługocinek + 17 km)

268 000 zł42,16 m² 6 356,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Wyobraź sobie, że po długim dniu wracasz do miejsca, które naprawdę jest Twoje. Otwierasz drzwi i od razu czujesz spokój - cisza osiedla otoczonego zielenią koi zmysły, a z okien widać.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Konin(Sługocinek + 17 km)

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie przy ul. Matejki na 4 piętrze w ocieplonym bloku z dużą, czystą i zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - ogrodzona działka 57 ar z zabudową | Konin, dzielnica Pawłówek Na sprzedaż przestronna, ogrodzona działka o powierzchni 57 arów, zlokalizowana w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Konin(Sługocinek + 17 km)

259 000 zł31,70 m² 8 170,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy Broniewskiego w Koninie. Nieruchomość idealna np. dla osób poszukujących bliskiego dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Wrzesińska

Borzykowo(Sługocinek + 24 km)

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Brak prowizji od kupującego Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 1967 roku, o powierzchni użytkowej ok. 130 m , położony na dużej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Cienin-Perze

Cienin-Perze(Sługocinek + 7 km)

199 000 zł11 444 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja - Perze gm. Słupca Cena - 199 000 pln Powierzchnia - 11444 m2 Cena za m2 - 17,39 zł Charakterystyka przeznaczenia - mpzp: 4.P/U* Charakterystyka przeznaczenia - Nieruchomość przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czarnybród

Czarnybród(Sługocinek + 14 km)

899 000 zł240 m² 3 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 992 m²

Szukasz oazy, ciszy, spokoju? Domu z własnym stawem, do którego prowadzi polna droga? Zapraszam do magicznego i wyjątkowego miejsca, ukrytego wśród lasów i pól. Na sprzedaż piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Konin

Łężyn,Konin(Sługocinek + 17 km)

115 000 zł1 028 m² 111,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

3 atrakcyjne działki budowlane - Łężyn, w pobliżu Jeziora Pątnowskiego Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Łężyn, w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Strzałkowo

Strzałkowo(Sługocinek + 18 km)

890 000 zł213 m² 4 178,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:728 m²

Szukasz przestrzeni dla dużej rodziny, czy miejsca na twój biznes? Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Strzałkowie, która oferuje znacznie więcej niż tylko cztery ściany. To dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Kazimierz Biskupi

Kazimierz Biskupi(Sługocinek + 17 km)

296 935 zł42,48 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o idealnym miejscu do życia, które łączy komfort nowoczesności z urokiem natury? Z radością informujemy o rozpoczęciu rezerwacji mieszkań w nowej inwestycji.